Čištění interiérů

S maximální péčí a precizností provádíme kompletní čištění interiérů osobních a užitkových automobilů technologií Vaxing.

Princip Vaxingové technologie

Vaxing je patentované hloubkové propírání a sušení ve vakuové hlavici, které dokonale odstraní veškeré nečistoty pomocí turbulentního proudění čistícího roztoku mezi rozvibrovanými vlákny s následným 93% vysušením. Vaxingový proces probíhá plně automaticky uvnitř vysavače. Čistý, nadýchaný a voňavý povrch, je suchý již po zhruba 45 minutách. Při čištění vaxingovou technologií nehrozí sražení vlákna.

Suché čištění interiérů – cca 2 hod. (dle znečištění)

Suché čištění interiéru, zahrnuje základní odstranění nečistot, tj. kompletní vyluxování interiéru vozu, včetně zavazadlového prostoru. Vyčištění palubní desky a ostatních plastových částí vozu a ošetření regeneračními a konzervačními přípravky, vyčištění a ošetření gumových částí interiéru, mytí oken zevnitř i zvenku a vyleštění oken uvnitř i vně. Vyčištění a vyleštění venkovních zpětných zrcátek a provoněním vozu.

Mokré čištění interiérů – cca 4 hod. (dle znečištění)

Mokré čištění interiéru začíná suchým čištěním. Následně je provedeno tepování sedadel, čalounění dveří a veškerých čalouněných částí vozu a koberců včetně zavazadlového prostoru. Čištění pokračuje omytím plastů, palubní desky, oken, prahů atd. Závěrem se provede povrchová impregnace plastových a gumových dílů a provonění vozu.

Čistíme také kožené díly interiéru, které se nejprve dokonale očistí a dále ošetří tak, aby si zachovaly své vlastnosti.

Čištění interiérů automobilů mokrou cestou

  • malá auta: od 1000 Kč (Fabia, Polo, Fiesta apod.)
  • střední auta: od 1150 Kč (Combi, Octavia, Golf, Audi A4 apod.)
  • MPV, SUV auta: od 1300 Kč (SUV, MPV, VW Touareg, Sharan, Citroen Xsara Picasso apod.)

Čištění interiérů automobilů suchou cestou

  • malá auta: od 700 Kč (Fabia, Polo, Fiesta apod.)
  • střední auta: od 800 Kč (Combi, Octavia, Golf, Audi A4 apod.)
  • MPV, SUV auta: od 900 Kč (SUV, MPV, VW Touareg, Sharan, Citroen Xsara Picasso apod.)

Dále provádíme

  • leštění a konzervaci laku, cena od 700 Kč
  • čištění klimatizace, cena od 400 Kč

Uvedené ceny jsou smluvní a jsou závislé na stavu znečištění interiéru. Ceny s DPH.