Karosářské práce

Provádíme karosářské opravy od lehkých až po středně těžké práce. Samozřejmostí je kompletní servis, včetně zajištění profesionálního lakování, u našich smluvních partnerů.

  • opravy a výměna dílů karoserií po nehodě
  • opravy a výměny zkorodovaných částí karoserie
  • ošetření podvozků a dutin antikorozním nástřikem
  • díly originální i z druhovýroby
  • individuální tuningové úpravy karosérie
  • renovace veteránů

Co opravujeme

Karosářské práce provádíme po haváriích nebo drobných nehodách. Zejména ve městě dochází často k drobným poškozením plechových, či plastových dílů karosérie (např. blatníky, nárazníky). Časté jsou i případy oprav koroze karoserií, např. výměna blatníků, lemů a prahů. Další kategorií je celková renovace auto-moto veteránů, ale i individuální tuningové úpravy karoserie.

Kvalita opravy

Pouze kvalitní oprava karoserie, zajistí správné fungování vozu, při zachování původních bezpečnostních parametrů automobilu, zejména tuhosti a deformačních zón. Po kvalitní opravě by měl být automobil stejně bezpečný jako přední. Při karosářských opravách sledujeme především míru poškození, ale i jeho průběh. Dodržení technologického a pracovního postupu speciálním karosářským nářadím a přípravky, je naprosto zásadní pro kvalitu opravy.

Ceny karosářských prací

Ceny prací jsou vždy individuální podle rozsahu a náročnosti opravy a nedají se zobecnit. Pokud máte zájem o karosářské práce, pošlete nám prosím fotografii poškozeného dílu, nebo přijeďte osobně, pokud je to možné.

Základní sazba pro karosářské práce je 400 Kč/hod s DPH.